اخبار

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از دفتر روزنامه‌ اصفهان زیبا

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از دفتر روزنامه‌ اصفهان زیبا
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همزمان با هفته دولت و روز کارمند با حضور در دفتر روزنامه‌ اصفهان زیبا از دفتر این روزنامه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در بازدید از دفتر روزنامه‌ اصفهان زیبا با تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین علیه السلام و گرامیداشت هفته دولت گفت: روزنامه ظرفیت توانمندی است که در هدایت و جهت دهی جامعه موثر بوده و از این منظر فعالیت در رسانه ارزشمند است چرا که با فرهنگ جامعه سر و کار داشته و در ابعاد مختلف اجتماعی اثرگذار است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه روزنامه‌ها در مطالبات مردمی از مسئولان و پیشرفت استان در حوزه‌های مختلف نقش آفرینی کرده و در فرهنگ عمومی موثر هستند، افزود: روزنامه در معرفی استان اثرگذار بوده که این مهم با شناخت صحیح شهرها و روستاهای استان اتفاق می‌افتد.

وی محلی و استانی بودن روزنامه اصفهان زیبا را ظرفیتی برای معرفی استان دانست و خاطرنشان کرد: کسی که در روزنامه فعالیت دارد نباید به مجموعه رسانه‌ای نگاه کارمندی داشته باشد و لازم است کار روزنامه را متعالی دیده و دلسوزانه و با علاقه در آن فعالیت نمایند.

حجت الاسلام معتمدی با بیان اینکه باید حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های دین و انقلاب اسلامی از جمله دغدغه‌های فعالان رسانه‌ای باشد، تصریح کرد: امروز نیاز اصلی جامعه بحث فضای مجازی بوده که در این زمینه دغدغه‌های جدی وجود داشته و روزنامه می‌تواند در این حوزه اثرگذار باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر اشاعه و ترویج فرهنگ مهدویت اظهار کرد: همه ما به برکت وجود حضرت حجت عج زندگی می‌کنیم و باید دِین خود را به هر طریق ممکن به ایشان ادا نموده و در معرفی آن حضرت و معارف والای مهدویت بکوشیم.

امیر طاهری سردبیر روزنامه اصفهان زیبا نیز در این بازدید به بیان توضیحاتی پیرامون روند فعالیت این روزنامه پرداخت.

خاطرنشان می‌شود، بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از دفتر روزنامه‌ اصفهان زیبا با حضور اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای و مرضیه باقرصاد رئیس گروه مطبوعات و تبلیغات اداره کل 4 شهریور انجام شد.

۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۵۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید