اخبار

لزوم تفویض اختیار به شهرستان‌ها و تمرکز زدایی از مرکز استان

لزوم تفویض اختیار به شهرستان‌ها و تمرکز زدایی از مرکز استان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل بر لزوم تفویض اختیار به شهرستان‌ها و تمرکز زدایی از مرکز استان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تسلیت ایام شهادت اباعبدالله الحسین علیه السلام و گرامیداشتهفته دولت و روز کارمند و تشکر از اقدامات صورت گرفته گفت: تفویض اختیار به شهرستان‌ها و تمرکز زدایی از مرکز استان را بر اساس آنچه به حسب قانون امکان پذیر بوده لازم است انجام شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر لزوم ارائه ارزیابی عملکرد به صورت کلی و طرح نقاط قوت و ضعف خاطرنشان کرد: شاخص‌های اختصاصی در شهرستان‌ها و معاونت‌های تخصصی ارائه می‌شود و لازم است موارد مطروحه به کارشناسان طی جلسه‌های تخصصی منتقل شود.

وی بر لزوم تهیه و ارسال برنامه جامع فرهنگی هنری استان در سال 99 با توجه به شرایط و اقتضائات تصریح کرد: در این برنامه وضع موجود به لحاظ زیرساختی اعم از مجتمع‌های فرهنگی هنری، فرهنگسرا و نگارخانه‌ها و نیز به لحاظ فعالیتی بررسی و چشم انداز 1404 نیز به روش ماتریس سالانه آماده و میزان کمی و کیفی فعالیت‌ها و زیرساخت‌ها به صورت سالانه پیش بینی می‌شود.

حجت الاسلام معتمدی تاکید کرد: ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی متولی امور محوله بوده و متصدی نیستند و در این زمینه سیاست گذاری می‌کنند.

در ادامه جلسه اعضا نقطه نظرات خود را پیرامون موارد مطرح شده بیان و مقرر شد گزارش شاخص‌ها به صورت 3 ماهه یا 6 ماهه آماده و به شهرستان‌ها ارسال شود.

خاطرنشان می‌شود، کارگروه توسعه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان باحضور اعضا 5 شهریورماه در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید