اخبار

برگزاری همایش مکتب اخلاقی اصفهان در شناساندن بزرگان علم اخلاق به جامعه موثر است

برگزاری همایش مکتب اخلاقی اصفهان در شناساندن بزرگان علم اخلاق به جامعه موثر است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: برگزاری همایش مکتب اخلاقی اصفهان در معرفی و شناساندن بزرگان علم اخلاق به جامعه بسیار موثر است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در شورای هماهنگی برگزاری همایش مکتب اخلاقی اصفهان با تسلیت ایام شهادت اباعبدالله الحسین علیه السلام پیرامون برگزاری این همایش نکاتی را متذکر شد و گفت: برگزاری همایش مکتب اخلاقی اصفهان در معرفی و شناساندن بزرگان علم اخلاق به جامعه بسیار موثر است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به برگزاری کنگره سید ابوالحسن اصفهانی اشاره کرد و افزود: برگزاری این کنگره بازخورد بسیار خوبی در جامعه داشت و موجب شد این بزرگوار در سطح جامعه بیشتر معرفی و شناسانده شود.

وی با بیان اینکه این شخصیت‌ها هستند که مکاتب را می‌سازند، تصریح کرد: برگزاری همایش مکتب اخلاقی پیشینه و عقبه‌ای دارد اما پس از برگزاری، برکات آن و نیز ظهور و بروز این همایش در جامعه برای ما مهم‌تر است.

حجت الاسلام معتمدی با تاکید بر لزوم داشتن نقشه راه برای برگزاری همایش مکتب اخلاقی تصریح کرد: لازم است در این نقشه راه مشخص شود نقش مجامع علمی حوزوی و دانشگاهی در معرفی شخصیت‌ها و بزرگان علم اخلاق و روش و منش آنها به چه صورت باید باشد.

در این جلسه همچنین سایر اعضا به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود در خصوص دستورات جلسه از جمله همایش مکتب اخلاقی و موضوع گردشگری ادبی در اصفهان پرداختند.

خاطرنشان می‌شود، دومین جلسه شورای هماهنگی برگزاری همایش مکتب اخلاقی اصفهان با حضور حجت الاسلام محسن جلالی معاون پژوهشی حوزه علمیه اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد سجادی رئیس مرکز تحقیقات رایانه‌ای حوزه علمیه، رضا مهندسی رئیس گروه فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  استان اصفهان و سایر اعضا 5 شهریورماه در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید