اخبار

برگزاری هفدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان

برگزاری هفدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان
هفدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان و چهارمین جلسه این شورا در سال 99 به ریاست معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حیدر قاسمی در هفدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان در استانداری گفت: روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی نسبت به پاسخگویی به شبهات و شفاف سازی اقداماتی انجام دهند.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان اصفهان با تاکید بر استفاده بهینه از ظرفیت‌های شورای اطلاع رسانی ادامه داد: مصوبات این جلسات باید پیگیری و اجرایی شود.

معاون سیاسی، اجتماعی استاندار اصفهان تصریح کرد: اعتماد سازی و امید آفرینی در مردم و بیان واقعیت‌ها به صورت شفاف باید مدنظر قرار بگیرد.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان اصفهان ادامه داد: باید اطلاع رسانی از اقدامات، فعالیت‌ها، شرایط اقتصادی و تحریم‌ها برای ایجاد امید و رفع ناامیدی‌ها به مردم مورد توجه قرار بگیرد.

حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی دبیر شورای اطلاع رسانی استاننیز در این جلسه با تسلیت ایام محرم با اشاره به برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان‌های لنجان و سمیرم گفت: لازم است در جلسات شورای اطلاع رسانی در خصوص نحوه اطلاع رسانی روند انتخابات، دعوت مردم برای مشارکت در انتخابات برنامه ریزی‌های لازم صورت پذیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان همچنین با اشاره به 21 شهریور روز ملی سینما اظهار کرد: با توجه به شرایط کرونا امکان برگزاری برنامه‌های هنری با حضور اهالی هنر هفتم وجود ندارد اما برنامه‌های دیگری پیش بینی شده، رسانه‌ها نیز می‌توانند به برنامه‌های پیش بینی شده این روز و معرفی بزرگان و پیشکسوتان هنر سینما در اصفهان بپردازند.

در این جلسه همچنین گزارش برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس و روند برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی قرائت و سایر اعضا به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پیرامون دستور کار جلسه پرداختند.

خاطرنشان می‌شود،هفدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهانبا حضور اعضا و مدعوین 18 شهریور در استانداری اصفهان برگزارشد.

۱۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۰۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید