اخبار

نسل فردا روزنامه‌ای ساختارمند، دارای تشکیلات و روزآمدی است

نسل فردا روزنامه‌ای ساختارمند، دارای تشکیلات و روزآمدی است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در بازدید از دفتر روزنامه‌ نسل فردا گفت:نسل فردا ساختارمند، دارای تشکیلات و روزآمدی است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در بازدید از دفتر روزنامه‌ نسل فردا با تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین علیه السلام و تشکر از فعالیت‌های فرهنگی رسانه‌ای این روزنامه گفت: مسئولیت سنگینی در حوزه‌های فرهنگی اجتماعی سیاسی بر عهده روزنامه شما است که لازم است قدردان آن بوده و برای آن تلاش شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان نیت الهی برای انجام کارها را بهترین سرمایه انسان دانست و تصریح کرد: در معرفی امام زمان عج و معارف والای مهدویت در روزنامه برای اقشار جامعه بکوشیم.

حجت الاسلام معتمدی بر لزوم بررسی کمی و کیفی رسانه‌ها و روزنامه‌های استان به صورت ماهانه یا فصلی تاکید و اظهار کرد: برگزاری جلسات منظم ماهانه برای سیاست گذاری در حوزه رسانه های استان فرصت خوبی برای بررسی مسائل موجود فراهم می‌آورد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به انتشار سراسری روزنامه نسل فردا، تعاملات بین استانی برای تقویت روزنامه‌های کشور را یک ضرورت دانست که لازم است نسبت به ایجاد این تعاملات و به روزرسانی آن اقدام شود.

رضا محزونیه مدیرمسئول و صاحب امتیاز روزنامه نسل فردا نیز در این بازدید به بیان توضیحاتی پیرامون روند فعالیت رسانه خود پرداختند.

خاطرنشان می‌شود، بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از دفتر روزنامه‌ نسل فردا و بخش‌های مختلف این روزنامه و دیدار با کارکنان آن با حضور اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای و مرضیه باقرصاد رئیس گروه مطبوعات و تبلیغات اداره کل 18 شهریور انجام شد.

۱۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۱۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید