اخبار

ادای احترام هنرمندان و پیشکسوتان سینمای استان به شهدای اصفهان

ادای احترام هنرمندان و پیشکسوتان سینمای استان به شهدای اصفهان
به مناسبت روز ملی سینما، هنرمندان و پیشکسوتان سینمای اصفهان به همراه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور در گلستان شهدای اصفهان به شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعان حرم و حریم امنیت و سلامت ادای احترام کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، مراسم تجدید میثاق و ادای احترام هنرمندان و پیشکسوتان سینمای اصفهان به شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعان حرم و حریم امنیت و سلامت با حضور حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان 20 شهریور در آستانه روز ملی سینما و هفته دفاع مقدس انجام شد.

حجت الاسلام معتمدی در این مراسم با بیان اینکه حضور در این مکان مقدس برای بهره‌مندی از برکات و آثار وجودی شهدا است، گفت: هنرمندان واقعی کسانی هستند که با بذل جان خود این امنیت را برای ما به ارمغان آوردند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان عرصه دفاع مقدس را موضوع بسیار خوب و اثرگذاری برای تولید و تهیه آثار هنری دانست و اظهار امیدواری کرد با پشت سر گذاشتن دوران حضور ویروس کرونا، بتوانیم شاهد آثار ارزشمند هنری در عرصه دفاع مقدس باشیم.

وی خاطرنشان کرد: حضور در گلزار شهدای اصفهان برای این است که نشان دهیم که هرچه داریم از شهدا بوده و همه عزت و عظمت کشور متعلق به شهدای عزیز است.

خاطرنشان می‌شود، حضور و بازدید از پردیس سینمایی ساحل و پردیس سینمایی سیتی سنتر اصفهان و تقدیر از فعالان این دو مجموعه و نیز دیدار با خانم کربلایی هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما و تلوزیون اصفهان از دیگر برنامه‌های این اداره کل به مناسبت 21 شهریورماه روز ملی سینما بود.

۲۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۷:۴۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید