اخبار

صنعت سینما می‌تواند هدایت گری در جامعه ایجاد کند

صنعت سینما می‌تواند هدایت گری در جامعه ایجاد کند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در بازدید از پردیس سینمایی ساحل و پردیس سینمایی سیتی سنتر اصفهان که به مناسبت روز ملی سینما انجام شد، گفت: صنعت سینما می‌تواند هدایت گری در جامعه ایجاد کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در بازدید از پردیس سینمایی ساحل و پردیس سینمایی سیتی سنتر اصفهان که به مناسبت روز ملی سینما انجام شد، با بیان اینکه صنعت سینما می‌تواند هدایت گری در جامعه ایجاد کند، گفت: امسال سینمای ایران 120 ساله می‌شود و لازم است تلاش کنیم تا مردم بیشتر از گذشته با هنر هفتم آشنا شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان افزود: سینماها در شرایط کرونا تا اول تیرماه تعطیل بودن و از بعد از بازگشایی؛ سینماهای اصفهان با 50 درصد ظرفیت و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی کار خود را انجام می‌دهند و این اطمینان را به مردم می‌دهیم که با خیال آسوده در سینماها حضور پیدا کنند.

بازدید از سیتی سنتر

وی با بیان اینکه به مناسبت 21 شهریور روز ملی سینما، بلیط فروشی سینماها به صورت نیم بها خواهد بود، تصریح کرد: در شرایط کرونا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش خود را برای حمایت از اصناف فرهنگی هنری به ویژه سینماها انجام داده و سایر دستگاه‌های اجرایی نیز می‌توانند بلیط نیم بها تهیه و در اختیار کارکنان قرار دهند تا حمایت از صنعت سینما اتفاق بیفتد.

حجت الاسلام معتمدی در انتها اظهار امیدواری کرد شاهد استقبال بیشتر مردم از برنامه‌های فرهنگی هنری با رعایت دستورالعمل‌ها باشیم.

خاطرنشان می‌شود، ادای احترام به شهدای اصفهان، حضور و بازدید از پردیس سینمایی ساحل و پردیس سینمایی سیتی سنتر اصفهان و تقدیر از فعالان این دو مجموعه و نیز دیدار با خانم کربلایی هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما و تلوزیون اصفهان از برنامه‌های این اداره کل به مناسبت 21 شهریورماه روز ملی سینما بود.

۲۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۷:۴۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید