اخبار

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما و تلوزیون اصفهان

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما و تلوزیون اصفهان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به مناسبت 21 شهریورماه روز ملی سینما با حضور در منزل هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما و تلوزیون اصفهان با وی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در دیدار با هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما و تلوزیون اصفهان با گرامیداشت 21 شهریور روز ملی سینما برای این هنرمند آروزی سلامتی نمود و گفت: شما از پیشکسوتان هنر نمایش و سینما هستید و مردم قدردان زحمات و تلاش‌های شما هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تسلیت درگذشت همسر این هنرمند پیشکسوت از زحمات هنری وی تقدیر نمود و افزود: روز سینما بهانه‌ای برای تقدیر از فعالیت‌های شما بوده و آثار هنری شما در طول سال‌ها در ذهن و قلب مردم ماندگار شده است.

وی با بیان اینکه اصفهان مهد هنر، فرهنگ و تمدن ایران اسلامی است، خاطرنشان کرد: تکریم و تجلیل از پیشکسوتان فرهنگ و هنر وظیفه همه ما بوده و امیدواریم پس از محو کامل ویروس کرونا بتوانیم بیش از گذشته این تکریم را به جا آوریم.

پری کربلایی هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما و تلوزیون اصفهان نیز در این دیدار به بیان توضیحاتی پیرامون روند زندگی شخصی و هنری خود پرداخت.

خاطرنشان می‌شود، ادای احترام به شهدای اصفهان، حضور و بازدید از پردیس سینمایی ساحل و پردیس سینمایی سیتی سنتر اصفهان و تقدیر از فعالان این دو مجموعه و نیز دیدار با خانم کربلایی هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما و تلوزیون اصفهان از برنامه‌های این اداره کل به مناسبت 21 شهریورماه روز ملی سینما بود.

۲۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۷:۴۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید