اخبار

برگزاری مراسم بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی هنرستان هنرهای زیبای پسران اصفهان

برگزاری مراسم بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی هنرستان هنرهای زیبای پسران اصفهان
مراسم بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی هنرستان هنرهای زیبای پسران اصفهان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در مراسم بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی هنرستان هنرهای زیبای پسران اصفهان با گرامیداشت سال تحصیلی 1400-99 برای تمامی هنرجویان هنرستان‌های هنرهای زیبای استان آرزوی موفقیت در سال تحصیلی جدید نمود و از کادر آموزشی و همکاران اداره کل که برای بازگشایی سال تحصیلی تلاش کردند، تشکر کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه در چند ماه گذشته تلاش خود را برای اینکه هنرجویان با صحت، سلامتی و آرامش کامل در هنرستان حضور یابند انجام دادیم، تصریح کرد: سال تحصیلی درحالی آغاز می‌شود که ویروس کرونا هنوز به فعالیت خود ادامه می‌دهد و در این شرایط مدارس بازگشایی شده اما ما امیدوارم سال تحصیلی جدید را با علاقه، آرامش، ابتکار و خلاقیت آغاز کرده و با نشاط ادامه دهید.

وی با اشاره به اینکه فرصتی که خدای متعال به شما داده فرصت بسیار ارزشمندی است و در دورانی به سر می‌برید که دوران طلایی عمر شماست ، اظهار کرد: در روایتی امام صادق علیه السلام می‌فرمایند در روز قیامت خداوند از همه بندگان  سوال می‌کند که عمرت را در چه راهی صرف کردی؟جوانیت را چه کردی؟مالت را در چه راهی به دست آوردی؟و در چه راهی مصرف کردی؟

حجت الاسلام معتمدی افزود: بنابراین باید از لحظات عمر خود به خوبی بهره ببرید؛ در کلاس‌ها و کارگاه‌ها سعی کنید از اساتید خود به خوبی استفاده کرده و تلاش کنید سال پر برکت و خوبی داشته و پایه‌ای برای پیشرفت در زندگی شما باشد و از هنرمندان آینده این رمز و بوم قرار بگیرید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه همه ما مدیون وجود امام زمان عج هستیم و لازم است در زندگی خود بخشی را به ایشان و یادگیری معارف مرتبط با ایشان اختصاص دهیم، خاطرنشان کرد: به 14 نفر از هنرجویانی که مقاله‌ای در حد چند صفحه در خصوص امام زمان عج نوشته و تا قبل از 15 مهرماه به ماه تحویل دهند، هدیه‌ای به مناسبت 17 ربیع الاول به آنان اهدا خواهد شد.

خاطرنشان می شود، مراسم بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی هنرستان هنرهای زیبای پسران اصفهان 22 شهریور برگزار شد.

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۴۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید