اخبار

کتاب زبان گویای نخبگان جامعه است

کتاب زبان گویای نخبگان جامعه است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در دیدار با اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی ناشران استان گفت: کتاب زبان گویای نخبگان جامعه است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در دیدار با اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی ناشران اصفهان با بیان اینکه در جهت تقویت حوزه کتاب و کتابخوانی لازم است بسترسازی کرده تا این امر محقق شود، گفت: تلاش کنیم ترغیب همه اقشار جامعه به کتابخوانی را جز برنامه‌های خود قرار دهیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به ماموریت‌های اتحادیه ناشران از جمله برگزاری نمایشگاه کتاب، تصریح کرد: کتاب زبان گویای نخبگان جامعه است بنابراین ما با استفاده از صنف کتاب فروشی‌ها، ناشران و چاپخانه‌ها لازم است برای کتاب برنامه‌ریزی کرده و با هم‌گرایی به هم‌افزایی برسیم تا حلقه وصل ایجاد و تولید فکر صورت پذیرد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان با تاکید بر اینکه اصل کار شما در حوزه تولید فکر، نرم افزاری است، اظهار کرد: شورای فرهنگ عمومی پارلمان فرهنگی استان بوده که لازم است طرح‎‌ها و برنامه‌های خود را در این شورا ارائه کنیم تا همه مسئولان با این موضوعات آشنا شده و از آن حمایت نمایند.

وی افزود: البته لازم است جلسات هم‌اندیشی را بیشتر تعریف کنیم و از خلاقیت، طرح‌های نو و ابتکاری استفاده کنیم؛ همین نشست‌ها می‌تواند تولید فکر کند و طرح‌هایی را به ما بدهد تا با توجه به اهداف پیش‌رو، مسیرها و برنامه‌های جایگزین را پیش بینی و به بسترهای قبلی اضافه کرد.

حجت الاسلام معتمدی شناخت وضع موجود و حرکت از وضع موجود به وضع مطلوب را وظیفه اتحادیه ناشران دانست و گفت: رصد تهدیدها، فرصت‌ها و ارائه راهکارها می‌تواند سال به سال ما را از وضع موجود به مطلوب برساند؛ اگر شرایط فراهم باشد با رعایت پروتکل‌ها و سایر نکات بهداشتی در طول سال چند نوبت در شهرستان‌ها علاوه بر نمایشگاه مجازی نمایشگاه حضوری هم برگزار شود.

در ابتدای این دیدار اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی ناشران اصفهان به بیان مسائل حوزه کاری خود پرداختند.

خاطرنشان می شود، دیدار اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی ناشران اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان 22 شهریور در دفتر مدیرکل برگزار شد.

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۴۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید