اخبار

نشست هم‌اندیشی شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش کاشان برگزار شد

نشست هم‌اندیشی شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش کاشان برگزار شد
نشست هم اندیشی شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش کاشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، جلسه هم اندیشی شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش کاشان در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات اعضای شورا در سال ۹۸ کسب افتخار اولین پایتختی نهج البلاغه در ایران را به خاطر ویژگی‌ها، ظرفیت‌ها و ظرفیت‌های بالای شهرستان کاشان برشمرد و خواستار استفاده از ظرفیت بخش هنر بویژه هنر تئاتر در این رویداد ملی شد..

میثم نمکی افزود: توسعه مبانی آموزش علمی و تقویت آموزشگاههای رسمی می تواند در شکوفایی بیشتر تئاتر کاشان اثرگذار باشد.

در ادامه این جلسه اعضاء در خصوص وضعیت تئاتر کاشان در دوران کرونا، لزوم توجه جدی تر به حوزه آموزش و برنامه‌ریزی در این زمینه، نحوه و شرایط صدور مجوز اجرای صحنه‌ای با توجه به شرایط کاشان و همچنین جایگاه هنر های نمایشی در رویداد ملی کاشان اولین پایتخت نهج البلاغه ایران، بحث و تبادل نظر شد

در خبر دیگر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، هجدهمین سوگواره هنر در ساحت عاشورا با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، شهردار، اعضاء شورای اسلامی شهر تنی چند از مدیران و مسئولین شهر کاشان برگزار شد.

در این آیین که با تعزیه خوانی، اجرای نمایش نقل سرخ، شعر خوانی همراه بود از پرتره استاد علی شریف کاشانی (شاعر آیینی کاشان) رونمایی و تابلو آن به فرزند ارشد ایشان اهدا شد.

در این همایش خوشنویسان و نقاشان به خلق آثاری با موضوع حماسه عظیم عاشورا پرداختند.

۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید