اخبار

برگزاری جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی نجف آباد

برگزاری جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی نجف آباد
نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نجف آباد در سال 99 دوشنبه 24شهریورماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، اولین جلسه ی انجمن کتابخانه های عمومی نجف آباد در سال 99 با حضور جمعی از اعضاء در سالن جلسات فرمانداری نجف آباد تشکیل شد.

سید حسن لوح موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان گفت: اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان به منظور پیگیری بحث پایتختی کتاب و پیگیری اجرای برنامه های اجرا شده در ایام کرونا تشکیل شد.

در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان فرماندار ورئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ضمن خیر مقدم به حاضرین گفت: با توجه به لزوم ارتقاء و توسعه فرهنگ کتابخوانی در ایام کرونا ضرورت دارد تا فعالیت ها و ابداعات ما پر رنگ تر از گذشته باشد و کتابخانه ها در فضای مجازی باید بیشتر فعال شوند.

مجتبی راعی با اشاره به بحث پایتختی کتاب شهرستان گفت: شرایط کرونا زمان مطالعه کتاب را بیشتر کرده و در این راستا کتابخانه ها باید در خصوص شیوه های ارتقاء فرهنگ مطالعه اعم از برگزاری مسابقات نقاشی، قصه گویی و کتابخوانی تلاش نمایند.

در ادامه جلسه اعضاء حاضر در خصوص برنامه های اجرا شده در ایام کرونا در کتابخانه های عمومی و پیگیری مصوبات جلسه قبل به بحث و تبادل نظر پرداختند.

۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید