اخبار

دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی و سمعی و بصری با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، رمضانعلی حیدری خلیلی در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با ابراز خرسندی از این دیدار با اشاره به ظرفیت‌های استان در حوزه سینمایی گفت: اصفهان شهر دارای اولویت برای سرمایه گذاری در حوزه سینمایی است.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی و سمعی و بصری با تاکید بر لزوم ایجاد بسته حمایتی خاص  در حوزه فرهنگی سینمایی در اصفهان خاطرنشان کرد: سینما به عنوان یک رسانه گویای قدرتمند، و قدرت آفرین است که در تمامی ابعاد می‌تواند موثر باشد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی نیز با اشاره به دغدغه‌های استان و شهر اصفهان در حوزه سینما اظهار امیدواری کرد سفر مسئولان سازمان سینمایی به اصفهان موجب رونق سینما در استان شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به ظرفیت‌های اصفهان در حوزه فیلمسازی با موضوعات دفاع مقدس، خانواده، طنز و... گفت: استان اصفهان ظرفیت‌های بسیار خوبی با توجه به نوع اقیلم، گویش و لهجه‌های متنوع و... داشته و حتی در اقصی نقاط استان لوکیشن‌های خوبی برای فیلمسازی وجود دارد.

وی با اشاره به وجود 54 سالن و 28 سینما و پردیس سینمایی در استان اظهار کرد: در بحث سرمایه گذاری، اصفهان جزو شهرهای دارای اولویت است به ویژه در مناطق محروم امکان ساخت سالن و یا بهره‌گیری از سینما سیار وجود دارد.

خاطرنشان می‌شود، این دیدار با حضور علی تاجیک مدیرکل ارزیابی عملکرد سازمان سینمایی 25 شهریور در دفتر مدیرکل انجام شد.

۲۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۴۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید