اخبار

برگزاری کمیته فرهنگی هنری ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در اردستان

برگزاری کمیته فرهنگی هنری ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در اردستان
کمیته فرهنگی هنری ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس دراداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اردستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، جلسه کمیته فرهنگی هنری ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس ۲۵ شهریوردر اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان اردستان به منظور بررسی برنامه های پیشنهادی ادارات فرهنگی تشکیل شد.

درابتدای جلسه بصیرت رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی با بیان اینکه برگزاری برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس یک فرصت بی‌نظیر است که می‌تواند بسیاری از کار‌های ماندگار در آن دوران طلایی را بازخوانی کرد، ادامه داد: دفاع مقدس متعلق به تمام ملت ایران بوده و نقش مردمی بودن آن بایستی با فراهم کردن شرایط مشارکت مردم در برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس پررنگ شود.

وی باتوجه به اهمیت اطلاع رسانی به ویژه باتوجه به شرایط خاص کرونایی افزود: اشکال مختلف اطلاع رسانی شامل خبر، گزارش، ساخت کلیپ، گزارش‌های تصویری، با محوریت در دوران دفاع مقدس در شهرستان اردستان در دستور کار قرار گیرد.

بصیرت گفت: تبلیغات و فضاسازی های محیطی شهرها و روستاهای شهرستان نیز باید به تناسب امکان سنجی مخاطبان برنامه ریزی شود تا حال و هوای دفاع مقدس در نقاط مختلف شهرستان فراگیر شود.

درادامه پس ازبحث و بررسی درخصوص برنامه های پیشنهادی ادارات مصوب شد، با استفاده از امکان فضاهای مجازی به معرفی رزمندگان وشهدای شهرستان باتوجه به حال و هوای محرم وایام مصائب عصمت وطهارت پرداخته شود و خانواده معزز شهدا مورد تکریم و تجلیل قرارگیرند.

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۰۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید