اخبار

از کتاب نویسنده 5 ساله کاشانی رونمایی شد

از کتاب نویسنده 5 ساله کاشانی رونمایی شد
از کتاب نویسنده 5 ساله کاشانی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه شهرستان کاشان در نشست صمیمانه با تنی چند از شاعران بیان کرد: با توجه بیشتر به فرهنگ و جدی گرفتن آن در تصمیم گیری ها، از هویت، اصالت و ارزش‌ها صیانت می شود.

وی با ابراز خرسندی از حضور در میان اهالی قلم افزود: انسان با دمیدن شدن روح الهی جان می گیرد و با خلق اثر هنری، جان می بخشد، بسیار آثار انسان ساز در این میان تولید شده است که با تاثیر در جامعه موجب تعالی و سوق افراد به اهداف والا شده است.

فرماندار کاشان اظهار داشت: این سخن درستی است که هرجا که شما ببینید به زبان فارسی صحبت می کنند آنجا مرز فرهنگی ایران است و اکنون با تمام ناملایمات، زبان فارسی مرزهای جغرافیایی را در نوردیده و همچنان در تاجکستان، افغانستان، بخش از هند و آسیای صغیر گسترش و رواج دارد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان نیز در این مراسم گفت: فعالیت هدفمند و گسترده در زمینه استعداد یابی قطعا راه رسیدن به اهداف را سرعت می بخشد. در بسیاری از کشورهای توسعه یافته با درک این مهم، پرونده حاوی اطلاعات فردی شامل توانمندی ها و استعدادها و... همزمان با تولد تشکیل و با تکمیل مستمر در تمام مراحل زندگی، منجمله تحصیل، اشتغال و... مورد استفاده قرار می گیرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان خاطر نشان کرد: شهرستان ۳۶۸ هزار نفری کاشان دارای ۹ انجمن ادبی فعال و ۲۷ ناشر است که سالانه بیش از ۱۷۰ عنوان کتاب از نویسندگان و ناشران کاشانی اعلام وصول می شود.

لازم به ذکر است، این مراسم که به مناسبت پاسداشت روز شعر و ادب پارسی و روز بزرگداشت استاد شهریار در مجتمع فرهنگی راه روشن و با حضور علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه کاشان، میثم نمکی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان و جمعی از نویسندگان و شاعران برگزار شد از ۲ عنوان کتاب تکریم ارباب رجوع در اندیشه اسلامی و روزهای خوش زندگی به نویسندگی ماشاالله صدیقی و همچنین کتاب گرگ آوازخوان ویژه گروه سنی الف. ب به قلم محمد محسن عبدلیان نویسنده 5 ساله کاشانی رونمایی شد.

کتاب گرگ آوازخوان در برگیرنده نکات لطیف آموزشی با زبان کودکانه در آستانه پنجمین سال زندگی این نویسنده کوچک کاشانی در 12 صفحه، در رده داستان های تخیلی قرار دارد و در 1000 نسخه توسط انتشارات مجلس افروز منتشر شده است.

۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید