اخبار

تجدید میثاق رئیس و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل با شهدای شهرستان

تجدید میثاق رئیس و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل با شهدای شهرستان
با آغاز هفته دفاع مقدس، سعید ضابطی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل به همراه کارکنان این اداره با حضور در گلزارهای شهدا با شهدای والامقام این شهرستان تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، سعید ضابطی به همراه کارشناسان و کارکنان این اداره با حضور در گلزار شهدا در آستان مقدس حضرت محمدهلال بن علی(علیه السلام) و امامزاده هادی (علیه السلام) با قرائت فاتحه به مقام شامخ آنان ادای احترام کردند.

ضابطی در حاشیه این مراسم ضمن گرامیداشت یاد شهدا اذعان داشت: رزمندگان اسلام با تأسی از فرهنگ عاشورای حسینی و ایثارگری های خود، استقامت و پایداری را به منصه ظهور گذاشتند و فرهنگی را بنا نهادند که همه جریانها را تحت تأثیر قرار داد و ظرفیتی عظیم در پاسداری از ارزشها ایجادکرد لذا پاسداری از خون شهدا رمز عزت و اقتدار ماست.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه امنیت کشور مدیون خون شهیدان والامقام است ادامه داد: ما مسئولین به خاطر همین خونهای ارزشمند و مقدس شهدا وظیفه داریم تا به بهترین شکل خدمتگزار مردم و نظام باشیم و ظرفیتی را در جامعه بوجود آوریم که ارزش های دفاع مقدس به شکل شایسته حفظ و پاس داشته شود.

وی ادامه داد: یکی از وظایف همه ما تقویت و انتقال ارزشها و فرهنگ دفاع مقدس به جوانان و نوجوانانی است که در دوران دفاع مقدس حضور نداشتند تا انتقال و آشنایی با این ارزش ها، موجب بیمه شدن آنها در برابر هجمه دشمنان شود.

خاطرنشان می شود، دارالشهدای آران و بیدگل مفتخر به 841 شهید و 64 شهید هنرمند است که 102 شهید در گلزار شهدای قم و تهران به خاک سپرده‌ شده‌اند.

۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید