اخبار

برگزاری جلسه هماهنگی تولید و اطلاع رسانی بسته‌های آموزشی فرهنگی در خوانسار

برگزاری جلسه هماهنگی تولید و اطلاع رسانی بسته‌های آموزشی فرهنگی در خوانسار
جلسه برنامه ریزی، هماهنگی تولید و اطلاع رسانی بسته های آموزشی و فرهنگی جهت پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، اعتیاد و مصرف مشروبات الکلی در خوانسار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، جلسه برنامه ریزی، هماهنگی تولید و اطلاع رسانی بسته های آموزشی و فرهنگی جهت پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، اعتیاد و مصرف مشروبات الکلی باحضور مسئولین برخی ادارات و نیز مدیران موسسات فیلم سازی ومدیران معین کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان خوانسار برگزار شد.

ابتدا فیّاضی مدیر شبکه بهداشت و درمان خوانسار در این جلسه با بیان اینکه کرونا کارکرد و عملکرد سایر بخشهای جامعه را درگیر کرده خواستار رسیدن به باور تغییر در مدل زندگی در دوران کروناشد.

وی با تاکید بر اینکه تاکنون درمان خاصی برای کرونا وجود ندارد و واکسنی هم تایید نشده نیز بررسی های میدانی نیز حاکی از کاهش استفاده از ماسک می باشد، بر ضرورت استفاده صحیح از ماسکهای سه لایه و استفاده نکردن از ماسکهای پارچه ای تک لایه ای، تجمع نکردن در مکانهای بسته، شستشوی دستها و... تاکید کرد.

فیاضی آموزش و اطلاع رسانی در راستای شعار هر خانواده یک پایگاه سلامت را از اولویت های بهداشت و درمان دانست و نسبت به مصرف الکل به شکل‌های مختلف آن که باعث عوارض کبدی می‌شود، هشدار داد.

جهانبانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهیدان بر اجرایی شدن برنامه های فرهنگی، به کاربردن روشهای هنرمندانه و خلاقانه و نیز ضرورت تشکیل جلسه ای با حضور برخی دستگاه های اجرایی و خیرین جهت تامین اعتبار ساخت مستندها و فیلم های کوتاه درزمینه موضوع جلسه تاکید نمود.

اعضای دیگر حاضر در جلسه به بیان گزارش عملکردها در زمینه های مورد اشاره و برخی مشکلات در تولید برنامه های فرهنگی، آموزشی، همچنین راهکارهایی در این موضوع پرداختند که در صورت حمایت معنوی و مادی نتیجه بخش خواهد بود.

۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید