اخبار

برگزاری اولین جلسه شورای اداری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نطنز

برگزاری اولین جلسه شورای اداری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نطنز
اولین جلسه شورای اداری فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز با حضور سعید ضابطی سرپرست این اداره 2 مهرماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، اولین جلسه شورای اداری فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز با حضور سعید ضابطی سرپرست این اداره 2 مهرماه برگزار شد.

سعید ضابطی سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نطنز ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، امام شهداء، شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، شهدای مدافع حرم، امنیت و شهدای سلامت، در خصوص اهمیت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و پاسداشت چهلمین سالگرد آن مطالبی را ایراد نمود.

وی اظهارکرد: دفاع مقدس اوج شکوه و عظمت ملت شریف ایران در برابر بی عدالتی ها و زورگویی های استکبار جهانی است، دفاع مقدس نشان دهنده ی ایستادگی مردم و ملت عزیز ایران در مقابل ظلم و ستم ابرقدرتهای پوشالی دنیاست که با تمام توان در مقابل ایران اسلامی صف آرایی کردند.

ضابطی در این مراسم ضمن تقدیر وتشکر از فعالیت همکاران گرامی، تلاش ایشان را در برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری ارج نهاده وابراز امیدواری نمود با همدلی و همکاری همدیگر بتوانیم قطار فرهنگ وهنر شهرستان نطنز را با سرعت بیشتر و با حرکت رو به جلو هدایت نمائیم تا باعث اعتلای فرهنگ و هنر این سرزمین کهن، تاریخی و هنر پرور شویم.

سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نطنز تصریح کرد: احترام و تکریم ارباب رجوع و به دست آوردن رضایتمندی مردم یکی از مباحث مهمی است که مهم ترین و اساسی ترین اصل در مجموعه دستگاه های اداری و خصوصا دروزارت فرهنگ وارشاد اسلامی و بالطبع اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نطنز می باشد که انتظار می رود کارکنان گرامی این اصل را سرلوحه کار خویش قرار دهند.

وی انضباط، قانون و نتیجه را سه اصل کاری مدیریت خویش خوانده و خواهان رعایت این سه اصل به ویژه پیگیری امور مربوطه تا حصول نتیجه از طرف کارکنان شد.

در ادامه هر یک از کارکنان و کارشناسان آماری از مراکز و واحد های تحت پوشش اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نطنزارائه داده و مدیریت جدید را در جریان کم و کیف فعالیت های این مراکز قرار دادند.

۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید