اخبار

جلسه ساماندهی تبلیغات محیطی در کاشان برگزار شد

جلسه ساماندهی تبلیغات محیطی در کاشان برگزار شد
جلسه ساماندهی تبلیغات محیطی با حضور میثم نمکی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان و خالدی، رئیس اداره زیبا سازی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کاشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در ابتدای جلسه نمکی ضمن تشکر از فعالیت های شهرداری در زیباسازی شهری، پایه و اساس زیبا سازی را فرهنگ و هنر خواند و افزود: هنر همان علم زیبا شناسی است و باید تلاش نمود تا در توسعه زیبا سازی و المان های شهری از ظرفیت ها و استعدادهای هنری شهرستان استفاده نماییم و با تلاش و همتی مضاعف تبلیغات محیطی شهرستان را ساماندهی نمائیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان در ادامه مباحثش را در دو حوزه ساماندهی تبلیغات محیطی و مشارکت و همکاری در اطلاع رسانی برنامه ها و فعالیت های فرهنگی هنری خلاصه نمود و بر رعایت قوانین تبلیغات محیطی و داشتن وحدت رویه ای در خصوص اجرای تبلیغات محیطی شهرستان تاکید نمود.

خالدی مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کاشان، ضمن ارائه محدودیت ها و اختیاراتی که در حوزه شهری است به طرح ها و نقشه راهی برای بهبود وضعیت زیبا سازی و مبلمان شهری اشاره نمود که در حال انجام و پیگیری است و با توجه به وضعیت موجود جامعه ضمن حمایت از کانون های تبلیغاتی رعایت قوانین و مقررات را از اصول اساسی در اجرا و اکران طرح های تبلیغاتی دانست.

خاطرنشان می‌شود، جلسه ساماندهی تبلیغات محیطی با حضور میثم نمکی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان و خالدی، مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کاشان همچنین حسین معافی و محمد نظافتی معاونین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان و نوابی کارشناس مطبوعات و تبلیغات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کاشان برگزار شد.

۶ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۵۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید