اخبار

برگزاری مسابقه کتابخوانی «سلام بر ابراهیم» در آران و بیدگل

برگزاری مسابقه کتابخوانی «سلام بر ابراهیم» در آران و بیدگل
همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس مسابقه کتابخوانی سلام بر ابراهیم از طریق شبکه‌های مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس از برگزاری مسابقه ویژه این هفته با عنوان سلام بر ابراهیم خبر داد و گفت: این مسابقه کتابخوانی در قالب سوالات تستی از کتاب « سلام بر ابراهیم » کاری از گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی، تهیه شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل اظهار کرد: کتاب سلام بر ابراهیم مجموعه ای در قالب زندگینامه ای مختصر و ۶۹ خاطره درباره شهید بزرگوار و مفقود الاثر «ابراهیم هادی»، حاصل بیش از پنجاه مصاحبه از خانواده، یاران و دوستان آن شهید است.

دبیر انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان آران و بیدگل افزود: این کتاب یادآور شهیدگمنام و مفقود الاثر « ابراهیم هادی» است و احوال پهلوانی شجاع، مداحی دلسوخته، معلمی فداکار، کشتی‌گیری قهرمان، رفیقی دلسوز، فرماندهی پرتلاش، استاد تهذیب نفس و انسانی عاشق خدا و بیان می کند که با دریافت مدال شهادت اکمال یافت و سالهاست در فکه مانده تا خورشیدی باشد برای راهیان نور.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه این مسابقه از اولین روز هفته دفاع مقدس آغاز شده افزود: این مسابقه شامل 10 سوال تستی است که علاقمندان برای شرکت در این مسابقه، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی https://aranbidgol.farhang.gov.ir و دریافت فایل pdf می بایست پاسخ گزینه های صحیح را به نشانی و پست الکترونیکی aranbidgol@farhangmail.ir ارسال نمایند.

ضابطی با اشاره به اینکه 10مهرماه آخرین مهلت ارسال پاسخ به این مسابقه است اظهار داشت: همزمان با اربعین حسینی به قید قرعه جوایزی به شرکت کنندگان این مسابقه کتابخوانی اهدا خواهد شد.

۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید