اخبار

برگزاری ایستگاه کتاب در ابوزیدآباد آران و بیدگل

برگزاری ایستگاه کتاب در ابوزیدآباد آران و بیدگل
همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس ایستگاه کتاب «یادگاران دفاع مقدس» در ورودی امامزاده سلطان صالح شهر ابوزیدآباد شهرستان آران و بیدگل برپا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس از برگزاری ایستگاه کتاب یادگاران دفاع مقدس به همت کانون فرهنگی هنری ثامن الائمه علیهم السلام محمدآباد ابوزیدآباد و همکاری این اداره خبر داد و گفت: بیش از360 جلد کتاب در این ایستگاه برای علاقمندان به کتابخوانی ارائه شده که علاقمندان می توانند این کتاب‌ها را با تخفیف ۱۰ تا30 درصد خریداری کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل هدف از برپایی این نمایشگاه را ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی خواند و افزود: این نمایشگاه با بیش از 130عنوان کتاب در زمینه های داستانی ـ علمی ـ کودکان و نوجوانان ـ عمومی با همکاری انتشارات مرسل به مدت بیست روز برپا شده است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل با اشاره به اینکه به مناسبت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، ایثار و فداکاری این نمایشگاه با آغاز هفته دفاع مقدس برای آشنایی بیشتر جوانان و نوجوانان با آثار مکتوب دوران دفاع مقدس و فرهنگ عاشورا برپا شده است و تا بیست مهرماه ادامه دارد افزود: کتاب و کتابخوانی یکی از ضرورت‌های زندگی آحاد مردم بویژه جوانان است.

سعید ضابطی با اشاره به اینکه تمامی کتاب های این نمایشگاه با تخفیف 10تا30 درصد تخفیف به فروش می رسد گفت: در مدت زمان برگزاری نمایشگاه ازآغاز هفته دفاع مقدس تا بیست مهرماه در محل ورودی امامزاده سلطان صالح شهر ابوزیدآباد در مسجد جامع علی ابن موسی الرضا(ع) ابوزیدآباد برای بازدید عموم دایر می باشد.

۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید