اخبار

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل همزمان با چهلمین سال بزرگداشت دفاع مقدس با فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه و فرماندهی گروه موشکی 840 ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس از دیدار با جناب سرهنگ پاسدار فخرل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و سرهنگ پاکروان فرمانده گروه موشکی 840 ارتش جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل در این دیدار ضمن گرامیداشت چهلمین سال بزرگداشت دفاع مقدس و تبریک به تمامی ایثارگران و دلاورمردان عرصه دفاع، بیان داشت: شهیدان سند افتخار ملت ایران هستند و امنیت و آسایش فعلی کشور مرهون زحمات و تلاش های نیروهای نظامی کشور بوده و بزرگداشت و پاسداشت رشادت ها و جان فشانی های این عزیزان از وظایف اجتناب ناپذیر مسئولین می باشد.

ضابطی با اشاره به استفاده مناسب از ابزار هنر و اجرای برنامه های فرهنگی هنری اظهارکرد: پاسداشت و اجرای برنامه نمایش صحنه ای شکافنده آب «بازسازی عملیات کربلای4 » نمونه ای از برنامه های مشترک فرهنگی هنری این اداره و یگان های نظامی شهرستان است.

دبیرشورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل ترویج و نهادینه کردن فرهنگ مقاومت و ایثار و شهادت را در بین جوانان و نوجوانان در شرایط فعلی را بسیار مهم عنوان کرد و افزود: دشمنان انقلاب اسلامی در نبرد نظامی توان مقابله با جمهوری اسلامی را ندارند به همین دلیل تمام توان خود را در جنگ نرم و جنگ اقتصادی من جمله جنگ فرهنگی، جنگ روانی و تفرقه افکنی به کار گرفته‌اند لذا با جذب جوانان و نوجوانان و آشنا نمودن آنها با فرهنگ ایثار، استقامت، ولایت پذیری، همدلی و اطاعت از رهبر خردمندمان؛ با ایمان، هوشیاری و آمادگی توطئه های دشمنان را خنثی کنیم.

در پایان دیدارها به رسم یادبود به فرماندهان نظامی شهرستان مجموعه کتاب « فرهنگ جبهه» اثر حسن محرابی پناه اهداشد.

خاطرنشان می شود، 31شهریور ۱۳۵۹ سالروز شروع جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی ایران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاری شده و امسال چهلمین سالگرد دفاع مقدس می باشد.

۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۰۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید