اخبار

از کتاب« نامه‌هایی به همسر کارآفرینم» در کاشان رونمایی شد

از کتاب« نامه‌هایی به همسر کارآفرینم» در کاشان رونمایی شد
آیین رونمایی از کتاب« نامه‌هایی به همسر کارآفرینم» در خانه‌ طباطبایی های کاشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، میثم نمکی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان ضمن تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان این مراسم افزود برگزاری این آئین ها نوعی فرهنگ سازی و پیوند اقتصاد،فرهنگ و آشتی بین اندیشه و اجتماع است.

نمکی افزود: کتاب نویسی درحوزه معرفی بزرگان سیاق مختلفی دارد که با تحلیل محتوای این قبیل سبک نگارش می توان الگو و معیارهای علمی کارآفرینی را استخراج کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان بیان کرد یکی از مؤلفه های ممتاز مدیریت هوش و سواد فطری است، دانش اگر چه اکتسابی است اما اندیشه ی ورزی، آفرینش گری است.

نمکی خاطر نشان کرد زنده یاد مهندس حجازی جامعی از علم مدیریت و مدیریت عالمانه بود که راز و رمز موفقیت هایش شاید برخواسته از هیچ کتابی نباشد اما او کتاب مجسم موفقیت بود.

در این رونمایی، نویسنده کتاب در سخنانی به معرفی این اثر پرداخت و گفت: بهترین نوع آموختن از طرف آدم‌هایی است که روایتی دست اول ارائه می‌دهند، خوشبختانه من این فرصت را داشته‌ام که در حوزه کارآفرینی بتوانم روایتی دست اول و از نزدیک به مخاطبان برسانم و این کتاب هم به همین قصد نوشته شده است.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی- ورزشی باریج اسانس کاشان در ادامه افزود: در این کتاب، خاطراتی از سه‌دهه کارآفرینی مستقل در این کشور همراه با راهکارهایی که از دل آن خاطرات برای مخاطبان استخراج شده‌اند و در رفع آن سرگشتگی‌ها، می‌تواند تاثیر چشمگیری داشته باشد ارائه شده است.

لازم به ذکر است: از کتاب« نامه‌هایی به همسر کارآفرینم» با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان وبا حضور فاطمه حسیبی نویسنده کتاب و همسر زنده یاد مهندس حسین حجازی بنیانگذار شرکت باریچ اسانس کاشان و پدر صنعت اسانس ایران در خانه تاریخی طباطبایی‌ها رونمایی شد.

کتاب«نامه‌هایی به همسر کارآفرینم» در ۱۴۱ صفحه رقعی به همت انتشارات نگاه نوین چاپ در دسترس دوستداران کتاب و کتابخوانی است.

 
۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید