اخبار

دوره آموزشی صدور مجوز الکترونیکی ویژه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد تیران و کرون برگزار شد

دوره آموزشی صدور مجوز الکترونیکی ویژه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد تیران و کرون برگزار شد
جلسه آموزشی صدور مجوز الکترونیکی کانون های فرهنگی هنری در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تیران و کرون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، جلسه آموزشی صدور مجوز الکترونیکی کانونهای فرهنگی هنری با حضور رابط کانونهای فرهنگی هنری تیران و کرون، کارشناس دبیرخانه کانونهای مساجد استان و رابطین فهما کانونهای فرهنگی هنری مساجد تیران و کرون در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تیران و کرون با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

تیمور صالحی کارشناس هنری و رابط کانون های فرهنگی هنری مساجد تیران وکرون با خوش آمد گویی: گزارشی از فعالیت های کانونهای فرهنگی هنری مساجد شهرستان ارائه نمود و ادامه داد: هم اکنون 54 کانون فرهنگی هنری مسجد در شهرستان تیران وکرون فعال می باشند.

وی هدف از برگزاری این دوره ها را توسعه فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد در عرصه فضای مجازی و جایگزین شدن فضای مجازی به جای اقدامات کاغذی از جمله اهداف برگزاری این دوره آموزشی است.

اکبر مهدی زاده مسئول کانون امام حسن مجتبی تیران و کرون گفت: سهم پول واریزی کانونها باید بر اساس فعالیت و موقعیت جغرافیایی و توانایی کسب امتیاز کانون منظور شودو کانونهای برتر مورد تشویق قرار گیرند.

در ادامه قانعی فر کارشناس کانونهای فرهنگی هنر مساجد استان گزارشی از آخرین وضعیت کانونهای فرهنگی هنری استان اصفهان ارائه کرد. و گفت تیران و کرون دارای کانونهای توانمند و دارای پتانسیل بسیار خوبی می باشد که کسب مقام های کشوری و استانی را می توان در این شهرستان به وضوح دید.

وی با توجه به الکترونیکی شدن مجوز فعالیت کانونها آموزش جامعی در خصوص دریافت مجوز الکتورنیکی ارائه کرد.

در پایان جلسه رابطین فهما شهرستان نیز پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمودند.

این جلسه 9 مهرماه سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تیران و کرون برگزار شد.

۱۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید