اخبار

تجلیل از خانواده شهدا با حضور مسئولان فرهنگی شاهین شهر در مسجد جوادالائمه (علیه السلام)

تجلیل از خانواده شهدا با حضور مسئولان فرهنگی شاهین شهر در مسجد جوادالائمه (علیه السلام)
امام جمعه شاهین شهر به همراه مسئولین فرهنگی شهر، با بازدید از کانون نورالهدی مسجد جواد الائمه علیه السلام از خانواده شهید حق شناس تجلیل به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، امام جمعه شاهین شهر به همراه مسئولین فرهنگی شهر، با بازدید از کانون نورالهدی مسجد جواد الائمه علیه السلام از خانواده شهید حق شناس تجلیل به عمل آوردند.

این جلسه با ارائه گزارشی از مسعودی نماینده هیئت امنای مسجد آغاز شد.

وی گفت: این مسجد از سال 93 تاسیس شد و از همان ابتدا با کمک برخی از طلاب، نیروهای جوان زیادی را به مسجد جذب شد.

نقدی مدیرمسئول کانون نورالهدی نیز در ادامه، با خیر مقدم و ابراز خرسندی از حضور مسئولین در مسجد به برخی از فعالیت های فرهنگی کانون از جمله، تشکیل حلقه های تربیتی، کلاسهای احکام، آموزش گروه سرود، اردوهای فرهنگی و سایر فعالیتها اشاره کرد و اعلام داشت: نیاز ما در حال حاضر، درصورت امکان نیروهای فکری خوب و تشکیل اتاق فکر است.

مسئول واحد خواهران نیز گزارشی از برگزاری کلاسهای فرهنگی و کمک های معیشتی به نیازمندان ارائه داد.

فرامرز رادمنش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر و میمه نیز با تقدیر از فعالیت های کانون فرهنگی هنری نورالهدی، به امتیازات و ویژگی های سامانه یکپارچه بچه های مسجد اشاره کرد و از اعضای کانون خواست تا توجه بیشتری به این سامانه داشته باشند.

در پایان حجت الاسلام و المسلمین هاشمی امام جمعه شاهین شهر با تقدیر و تشکر از آحاد فعالان مسجد، شناسایی نیازمندان و اعلام آنها را ضروری دانست و تاکید کرد: همه فعالیت های مسجد باید حول امام جماعت باشد.

خاطر نشان می شود مابین نماز مغرب و عشاء از خانواده شهید حق شناس و همسر بانی مسجد جواد الائمه علیه السلام با اهداء هدیه، تجلیل به عمل آمد.

۱۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید