اخبار

برگزاری محفل ادبی به مناسبت هفته دفاع مقدس در فریدن

برگزاری محفل ادبی به مناسبت هفته دفاع مقدس در فریدن
محفل ادبی با موضوع دفاع مقدس و با حضور اساتید و فرهیختگان شعر و ادب در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فریدن برپا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سیده مریم عبدالهی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فریدن در ابتدای این محفل با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: دوام و قوام دین و پایه‌گذاری نهضت انقلاب اسلامی از صدر اسلام تاکنون را مدیون جانفشانی و ایثار شهدا هستیم و شهیدان برای به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی در این نقطه از تاریخ نقش منحصر به فردی داشته‌اند.

وی در ادامه با بیان اینکه مهمترین رمز موفقیت شهدا، تلاش در راه خداست، ابراز کرد: علم و دانش اگر در مسیرخدای متعال باشد، ارزشمند است. برخی علم و دانش دارند ولی آن را در راه ضلالت و گمراهی هزینه می کنند که این عملشان شقاوت را بروی پدید می آورد.

سیده مریم عبدالهی در پایان به این مطلب اشاره کرد و گفت: از جمله وظایف ما نسبت به شهدای دفاع مقدس، زنده نگه داشتن نام آنها و نهادینه کردن سیره و تفکر زندگی آنها در جامعه است.

سپس حاضرین در این محفل اشعاری را با موضوع دفاع مقدس، ایثار، مقاومت و شهادت قرائت کردند. و بعد از آن توسط اساتید مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

۱۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید