اخبار

پیوند فرهنگ و هنر با صنعت

پیوند فرهنگ و هنر با صنعت
در نشست رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان با مدیر عامل شرکت هامون نایزه بحث پیوند فرهنگ و هنر با صنعت مطرح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در جلسه مشترک رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان و مدیر عامل شرکت هامون نایزه طرح های مشترک فرهنگی و هنری مطرح و در خصوص نحوه اجرایی کردن آنها بحث و تبادل نظر شد.

در این جلسه مدیر عامل شرکت هامون نایزه ضمن تشریح فعالیت های شرکت گزارشی از اقدامات این مجموعه در حوزه فرهنگی و هنری ارائه داد.

مجید تکیان افزود: حمایت از آثار مکتوب حوزه صنعت، تأسیس کتابخانه، برپایی نمایشگاه کتاب و اهدای کتاب به پرسنل شرکت و خانواده آنها و همکاری در کسب عنوان کاشان پایتخت کتاب ایران در سالهای 96 و 97 را از اهم فعالیت های این شرکت برشمرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته توسط شرکت هامون نایزه و حمایت این شرکت در پیشبرد فعالیت های فرهنگی هنری گفت: روز پیوند فرهنگ و صنعت تأثیرات زیادی می تواند بهمراه داشته باشد.

میثم نمکی افزود: علی رغم پیشرفت های چشمگیر در حوزه ی صنعت در منطقه ی کاشان متأسفانه زیر ساختهای فرهنگی و هنری در این منطقه همپای صنعت رشد نکرده است و امیدواریم با نگاه فرهنگی مدیران شرکتهایی همچون هامون نایزه و کمک مسئولین هر چه زودتر این خلاء در منطقه ی فرهنگی کاشان مرتفع شود.

۱۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید