اخبار

مسابقه کتابخوانی «سفینه‌النجاه» برگزار می‌شود

مسابقه کتابخوانی «سفینه‌النجاه» برگزار می‌شود
مسابقه کتابخوانی«سفینه‌النجاه» به مناسبت فرارسیدن ایام اربعین حسینی به همت معاونت فرهنگی هنری ستاد فهما برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به نقل از ستاد ارتباطات رسانه‌ای فهما در راستای طرح ملی «ایران قوی» در گام دوم انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ معارف اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به ویژه سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور مسابقه کتابخوانی «سفینه النجاه» را برگزار می کند.

 

این مسابقه کتابخوانی به مناسبت ایام اربعین حسینی و در دو بخش عمومی و نوجوان برگزار می شود.

 

در بخش عمومی شرکت کنندگان به سوالات چهارگزینه ای کتاب «جاذبه حسینی» گزیده بیانات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در دو موضوع حضرت زینب (سلام الله علیها) و اربعین حسینی از انتشارات انقلاب اسلامی پاسخ می دهند.

 

از قسمت های دیگر بخش عمومی، کتاب صوتی «زنی که پیامبر بود» از قیصر امین پور است که شرکت کنندگان پس از استماع کتاب به سوالات سه گزینه ای پاسخ می دهند .

 

در بخش نوجوان نیز کتاب «امام حسین (علیه السلام)» از انتشارات مسجد مقدس جمکران در نظر گرفته شده که شرکت کنندگان پس از مطالعه کتاب به سوالات چهار گزینه ای پاسخ می دهند .  

به 40 برگزیده این مسابقه جوایزی اهدا می شود و مهلت شرکت در این مسابقه 30 مهر ماه جاری است.

 

هر مسابقه دارای 100 امتیاز بوده و در مجموع 300 امتیاز برای این مسابقه کتابخوانی در نظر گرفته شده است و برای هر کانونی که حداقل 20 نفر از اعضای آن در هر مسابقه شرکت داشته باشند 100 امتیاز برای کانون مربوطه منظور می شود.

 

بچه های مسجد برای شرکت در این مسابقه می توانند به سامانه بچه های مسجد به نشانی www.bachehayemasjed.ir  مراجعه کنند
۱۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید