اخبار

موضوع مهدویت و گسترش معارف مرتبط با آن، نیاز امروز جامعه ما است

موضوع مهدویت و گسترش معارف مرتبط با آن، نیاز امروز جامعه ما است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در آستانه اربعین حسینی در بازدید از بنیاد مهدویت گفت: موضوع مهدویت و گسترش معارف مرتبط با آن نیاز امروز جامعه ما است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در بازدید از بنیاد مهدویت با بیان اینکه موضوع مهدویت و گسترش معارف مرتبط با آن نیاز امروز جامعه ما است، گفت: همه ما جیره خور وجود نازنین امام عصر(عج) هستیم و باید تا جایی که در توان داریم برای ترویج معارف مهدویت تلاش نموده و در طول روز بیندیشیم که سهم امام زمان عج در کجای زندگی ما قرار دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تقدیر از خلق تابلوی قدرت اسلام توسط بنیاد مهدویت اظهار کرد: هر زمانی که از این بنیاد بازدید می‌کنیم از کارها و خدمات فاخر شما بهره می‌بریم و همواره پویایی و تحرک در فعالیت‌های بنیاد مهدویت اصفهان وجود دارد چرا که این مجموعه وصل به مهدویت است.

وی با بیان اینکه زمانی که مردم با مباحث مرتبط با مهدویت آشنا شوند برکات آن برای جامعه صدها برابر می‌شود، افزود: ناهنجاری‌های اخلاقی، آسیب‌های اجتماعی، طلاق و مباحث خانوادگی همگی به دلیل دوری از اهل بیت علیهم السلام و آشنا نبودن مردم با معارف مهدوی بوده و فعالیت‌هایی نظیر آنچه در بنیاد مهدویت اصفهان انجام می‌شود در جهت عمق بخشی به زندگی مردم و جهت دهی به حرکت آحاد جامعه به سمت بحث ظهور است.

حجت الاسلام معتمدی با اشاره به وجود 2 هزار کانون فرهنگی هنری مسجد در سطح استان اصفهان خاطرنشان کرد: ظرفیت کانون‌های فرهنگی هنری مسجد، موسسات فرهنگی هنری، روزنامه‌ها و رسانه‌های استان برای ترویج مهدویت بسیار مناسب بوده و می‌توان از این ظرفیت در راستای فعالیت‌های این بنیاد بهره برد.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نیلی پور رئیس بنیاد مهدویت اصفهان نیز در این دیدار به بیان توضیحاتی پیرامون فعالیت‌های این بنیاد و نیز تابلوی قدرت اسلام به عنوان جدیدترین اثر بنیاد پرداخت.

خاطرنشان می‌شود، بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از بنیاد مهدویت اصفهان 16 مهرماه در آستانه اربعین حسینی و با حضور معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل و مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان انجام شد.

۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید