اخبار

نشست رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده شهرستان‌های گلپایگان و خوانسار با اصحاب رسانه خوانسار

نشست رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده شهرستان‌های گلپایگان و خوانسار با اصحاب رسانه خوانسار
رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده شهرستان های گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی نشستی با اصحاب رسانه شهرستان و با حضور جهانبانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوانسار برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، مسعودخاتمی رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده شهرستان های گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی در نشستی صمیمانه با اصحاب رسانه شهرستان که صبح امروز در دفتر نماینده و با حضور جهانبانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوانسار برگزار شد، ضمن گفتگو از آنان تقدیر نمود.

خاتمی در این جلسه بر اهمیت خبرنگاری حرفه ای، بی طرفی خبرنگار، نقش خبرنگار در پاسخگویی مسئولین و نیز شفاف سازی امور جامعه تاکید کرد. 

عباسعلی جهانبانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیز در این جلسه ضمن تشکر از نماینده بدلیل تشکیل جلسه و قدردانی از اصحاب رسانه بویژه در مورد آگاه سازی مردم و هشداردهندگی در رابطه با بیماری کرونا، به معرفی یکایک اعضاء حاضر پرداخت.

دراین دیدار صمیمانه فعالان عرصه رسانه خوانسار، به بیان برخی مشکلات شهرستان و مطرح کردن دغدغه ها و سوالات خویش پرداختند که نماینده با صبر و حوصله مورد به مورد پاسخ دادند و در پایان با اهداء لوح تقدیر و هدیه از تک تک اصحاب رسانه تقدیر نمودند.

۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید