اخبار

دیدار مسئول نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خور و بیابانک با نویسنده و پیشکسوت فرهنگی شهرستان

دیدار مسئول نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خور و بیابانک با نویسنده و پیشکسوت فرهنگی شهرستان
مسئول نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خور و بیابانک به همراه سرپرست اداره میراث فرهنگی شهرستان با جلال ثابتی نویسنده و پیشکسوت فرهنگی شهرستان دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، مهدی سلیمان پور مسئول نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خور و بیابانک به همراه عباسعلی ایرجی سرپرست اداره میراث فرهنگی خور و بیابانک طی بازدید از روستای تاریخی اردیب با آقای جلال ثابتی ، نویسنده و پیشکسوت فرهنگی شهرستان دیدار و گفتگو نمودند.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و اهتمام ثابتی جهت تخصیص منزل اجدادی و تاریخی شان برای امور فرهنگی و تحقیقاتی، این اقدام را امری خداپسندانه و ذخیره اخروی دانسته و ابراز امیدواری نمودند که این کار الگویی باشد برای بانیان و خیرین فرهنگی در راستای گسترش فعالیت‌های فرهنگی وترویج فرهنگ ناب اسلامی در شهرستان.

وی همچنین اشاره نمود که اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با تمام توان خود درجهت خدمت وحمایت ازهنرمندان و فعالان فرهنگی شهرستان استفاده خواهد کرد.

لازم به ذکر است که جلال ثابتی از مولفین و پیشکسوتان شهرستان می باشد که آثار ایشان از قبیل: "چشم انداز دیروز به امروز" و "نشانی از آشنا " به چاپ رسیده است.

خاطرنشان می شود این دیدار 20 مهرماه 99 به همراه سرپرست اداره میراث فرهنگی شهرستان در محل منزل تاریخی جلال ثابتی در روستای اردیب انجام شد.

۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید