اخبار

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونان فرمانداری ویژه شهرستان با پیشکسوت خوشنویسی نجف آباد

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونان فرمانداری ویژه شهرستان با پیشکسوت خوشنویسی نجف آباد
همزمان با هفته خوشنویسی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان به همراه معاونان فرمانداری ویژه نجف آباد با استاد احمد احمدی پیشکسوت خوشنویسی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید حسن لوح موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد به همراه صالحی معاون سیاسی و اجتماعی و جعفرزاده معاون عمرانی فرمانداری ویژه نجف آباد با حضور در آموزشگاه خوشنویسی استاد احمدی با این هنرمند پیشکسوت دیدار و گفت وگو کردند.

درابتدای این دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد ضمن قدردانی و اهتمام از حضور معاونان فرمانداری ویژه شهرستان در این برنامه افزود: این دیدار با هدف تبریک هفته خوشنویسی به خوشنویسان برجسته شهرستان و از سری برنامه های دیدار با هنرمندان شهرستان انجام شد.

 سید حسن لوح موسوی افزود: احمد احمدی خوشنویس برجسته شهرستان نجف آباد و دارنده درجه یک هنری ( دکترا ) است که تاکنون در بیش از ۱۰۰ نمایشگاه جمعی در کشورهای اسلامی منطقه و دیگر استان های کشور حضور داشته و تاکنون در 30نمایشگاه انفرادی آثار خود را به نمایش گذاشته است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از استاد احمد احمدی در راستای تلاش در زنده نگاه داشتن هنر خوشنویسی شهرستان گفت: بدون شک شهرستان نجف آباد مهد خوشنویسی است که هنرمندان شاخص و توانمندی در راستای پویایی این هنر مقدس فعالیت می نمایند.

در ادامه استاد احمدی در خصوص هنر خوشنویسی توضیحاتی ارائه نمود و نجف آباد را یکی از پایگاه های برتر خوشنویسی در کشور قلمداد کرد.

صالحی معاون فرمانداری ویژه نجف آباد با تبریک هفته خوشنویسی به هنرمندان خوشنویسی شهرستان از تلاش همه هنرمندان شهرستان به خصوص استاد احمدی تقدیر و تشکر نمود و افزود تمام تلاش ما این است بستر فعالیت های فرهنگی و هنری در شهرستان پر رونق و هدفمند باشد.

بازدید معاونان فرمانداری ویژه شهرستان از آموزشگاه خوشنویسی استاد احمدی روز دوشنبه بیست و دوم مهر ماه همزمان با دومین روز از هفته خوشنویسی انجام شد.

۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید