اخبار

دیدار معاونان فرمانداری ویژه شهرستان با استاد منوچهر غیوری

دیدار معاونان فرمانداری ویژه شهرستان با استاد منوچهر غیوری
سید حسن لوح موسوی رئیس اداره رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان به همراه معاونان فرمانداری ویژه نجف آباد با استاد منوچهر غیوری پیشکسوت موسیقی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید حسن لوح موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد به همراه نبی اله صالحی معاون سیاسی و اجتماعی و احمد رضا جعفرزاده معاون عمرانی فرمانداری ویژه نجف آباد با حضور در آموزشگاه موسیقی "شیدا " با استاد منوچهر غیوری هنرمند پیشکسوت موسیقی دیدار و از آموزشگاه موسیقی ایشان بازدید نمودند.

 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد با اشاره به اینکه این دیدار از سری برنامه های دیدار با هنرمندان است گفت: شهرستان نجف آباد دارای هنرمندان توانمند بی شماری است که هر یک به نوعی در خور تقدیر و قدردانی هستند.

سید حسن لوح موسوی استاد منوچهر غیوری دارنده نشان درجه یک هنری (دکترا) را از ذخیره های هنری استان قلمداد کرد که درپایه گذاری هنر موسیقی و رشد آن در شهرستان نقش به سزایی داشته و تاکنون شاگردان بسیاری را پرورش داده است.

در این دیدار معاونان فرمانداری با اشاره به نقش تاثیر گذار موسیقی در ادوار مختلف زندگی بشر، آمادگی خود را در حمایت از فعالیت های فرهنگی هنری شهرستان و ارتقاء هنر موسیقی شهرستان اعلام نمودند.

در ادامه استاد غیوری در خصوص مسائل و مشکلات موجود در زمینه موسیقی مطالبی را عنوان نمود.

بازدید از آموزشگاه موسیقی شیدا 22 مهر ماه با رعایت پروتکل های بهداشتی صورت گرفت.

۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید