اخبار

همزمان با 24مهر روز عصای سفید صورت گرفت:

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از موسسه قرآنی روشندلان اصفهان

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از موسسه قرآنی روشندلان اصفهان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از موسسه قرآنی روشندلان اصفهان به مناسبت روز عصای سفید بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در بازدید از موسسه قرآنی روشندلان اصفهان که به مناسبت روز عصای سفید انجام شد، با تسلیت ایام شهادت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و امام رضا علیه السلام گفت: بسیار فرصت مغتنمی است که در این ایام در محضر کسانی هستیم که با قرآن مأنوس هستند به ویژه که این عزیزان از جامعه روشندلان باشند که بدون شک اجر این کار آنها نزد خدا بیشتر و بالاتر است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر لزوم انس با قرآن و اهل بیت علیهم السلام در طول شبانه روز اظهار کرد: بسیار ارزشمند است که کسانی از جامعه روشندلان یا سایر توانخواهان با وجود مشکلاتی که دارند اما از حرکت و تلاش برای کسب معارف باز نمی‌ایستند و این حرکت آنها ارزشی دو چندان دارد البته مسئولان نیز لازم است نسبت به تجهیز شهر برای رفت و آمد توانخواهان تلاش داشته باشند.

سیدمرتضی نیکزاد مدیرمسئول موسسه قرآنی روشندلان اصفهان نیز در این جلسه به بیان فعالیت‌های این موسسه و نیز اجرای کلاس‌های غیر حضوری طرح طوبی پرداخت.

خاطرنشان می‌شود، بازدیدحجنت الاسلام والمسلمین معتمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی رئیس گروه قرآن وعترت اداره کل از موسسه قرآنی روشندلان اصفهان صبح روز 24 مهرماه همزمان با روز عصای سفیدانجام شد.

۲۴ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید