اخبار

معرفی برگزیدگان نوزدهمین سوگواره ادبی عاشورایی در آران و بیدگل

معرفی برگزیدگان نوزدهمین سوگواره ادبی عاشورایی در آران و بیدگل
نوزدهمین سوگواره ادبی عاشورایی در شهرستان آران و بیدگل با معرفی برگزیدگان به کار خود خاتمه داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی از اختتامیه نوزدهمین سوگواره ادبی عاشورایی همزمان با سالروز شهادت حضرت ثامن‌الحجج علیه السلام خبر داد و گفت: به علت بیماری کرونا و فراهم نبودن شرایط، مراسم اختتامیه به صورت مجازی برگزار شد و این سوگواره برگزیدگان خود را در دو بخش آزاد و دانش آموزی معرفی نمود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل بیان کرد: این سوگواره ویژه ایام محرم و صفر با همکاری این اداره، مدیریت آموزش و پرورش، انجمن ادبی جوان کویر و کانون فرهنگی تربیتی شهید قاسم عربیان شهرستان آران و بیدگل در قالب شعر و در دو بخش دانش آموزی و آزاد برگزار شد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل هدف از برگزاری این سوگواره را کشف و تقویت ظرفیت‌های ادبی شهرستان همچنین تأثیرگذاری شعر در بیان مصیبت‌های کربلا و نشر و گسترش فرهنگ عاشورا عنوان کرد.
ضابطی با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار تا 15مهرماه ماه بود تصریح کرد: در دهه آخر صفر آثار ارسالی توسط هیئت داوران بررسی و در بخش دانش آموزی حنانه خرم آبادی و فاطمه میرزایی مقام های اول و دوم را کسب کردند و لیلا احمدی و امیر فرمانبر نیز به ترتیب در بخش آزاد به عنوان نفرات اول و دوم معرفی شدند.

۲۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید