اخبار

نشست خبری نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با اصحاب رسانه شهرستان

نشست خبری نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با اصحاب رسانه شهرستان
صالحی عصر 24 مهرماه نشست خبری با اصحاب رسانه و فرهنگ شهرستان برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، پروین صالحی نماینده مردم شهرستان مبارکه به همراه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مبارکه احمدی عصر روز پنجشنبه نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان مبارکه برگزار و در خصوص 4 ماه حضور در مجلس شورای اسلامی گزارشی بیان نمود.

وی در خصوص بیمار کرونا و وضعیت اشتغال و صنایع شهرستان مواردی را بیان و در ادامه اصحاب رسانه و فرهنگ در خصوص مسائل و مشکلات مرتبط با شهرستان مسائلی را مطرح کردند.

 این نشست در سالن اجتماعات شهرداری کرکوند برگزار شد.

همچنین نماینده مردم شریف مبارکه در مجلس شورای اسلامی به همراه احمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از چاپخانه ممتاز این شهرستان بازدید و در این بازدید خانم صالحی از روند کار این چاپخانه ها و مشکلات این حوزه که توسط عقیلی مدیر مسئول چاپخانه مطرح شد مطلع گردید.

در خبر دیگر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مبارکه، به مناسبت روز عصای سفید احمدی رئیس اداره با تحسین توانمندی و قدرت اراده افرادی که با وجود برخی ناتوانی‌های جسمی با حضور در صحنه های کار و زندگی اجتماعی قادر به تأمین نیازها و مقابله با مشکلات جاری هستند و همچنین با تقدیر و تشکر از همکار روشندل این اداره تعهد و پشتکار را از ویژگی‌های این همکاران برشمرد.

وی به همین مناسبت با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه از روشندل این اداره رحمان قاراخانی تجلیل و قدردانی نمود.

۲۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید