اخبار

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان با خانواده شهید علیرضا مشیر نژاد

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان با خانواده شهید علیرضا مشیر نژاد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان با خانواده شهید علیرضا مشیر نژاد دیدار وگفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، میثم نمکی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان در دیدار با خانواده شهید علیرضا مشیر نژاد با گرامیداشت یاد وخاطره این شهیدگرانقدر، اظهارداشت: شهدا مردان بی ادعا و اسوه شجاعت و مردانگی بودند که با نثار جانشان، دین خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ادا کردند.

وی با بیان اینکه شهدا زنده اند و نزد خدا روزی می گیرند، افزود: شهیدان مصداق بارز آیه شریف ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیا عند ربهم یرزقون اند و ما باید با ترویج وفرهنگ سازی، یاد وخاطره شهدا را در دلها زنده نگه داریم.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین نیستانی مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان طی تماس تصویری با گرامیداشت یاد وخاطره شهدا گرانقدر، گفت: امروز نعمت امنیت و آرامش حاکم در کشور مدیون فداکاری های شهدا و خانواده های معظم آنهاست و لازم است که نسل جوان به خوبی با فرهنگ غنی شهادت آشنا شوند.

در ادامه این تماس تصویری حجت الاسلام والمسلمین نیستانی از ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان جهت برگزاری «سه شنبه های تکریم» سنت حسنه ای که هر سه شنبه از خانواده های شهدا، یادی شده و از آنان دل جویی می شود تقدیر و تشکر کرد.

در پایان این دیدار نمکی از مسئولین کانون فرهنگی هنری هنری معراج صالحین به جهت دریافت مجوز الکترونیکی کانون تقدیر کرد.

لازم به ذکر است: دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان با خانواده شهید علیرضا مشیر نژاد همراه با غلام رضا حیدری رئیس بنیاد شهید و امور ایثار گران کاشان و جعفر صادق پور کارشناس و مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان کاشان صورت گرفت.

۲۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید