اخبار

لزوم توجه به استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای فعالیت‌های نمایشی شاهین شهر

لزوم توجه به استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای فعالیت‌های نمایشی شاهین شهر
در جلسه شورای هم اندیشی تئاتر شهرستان بر لزوم توجه بیشتر و اهمیت استفاده از ظرفیت ها و بسترهای فضای مجازی در پیشبرد فعالیت های نمایشی تأکید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در جلسه شورای هم اندیشی تئاتر شهرستان بر لزوم توجه بیشتر و اهمیت استفاده از ظرفیت ها و بسترهای فضای مجازی در پیشبرد فعالیت های نمایشی تأکید شد .

 در این جلسه فرامرز رادمنش با بیان اینکه هنر همواره می تواند الگو ساز و سرآغاز تحول و نواندیشی باشد افزود : شرایط و وضعیت کنونی در سال جاری به نوعی فضای تئاتری و اجراهای صحنه ای نمایش و سالن های نمایش را متأثر ساخته است که ضرورت دارد برنامه ریزی ها را به گونه ای تنظیم نماییم تا بتوان از تئاتر در قالب های جدید نمایشی بهره برد و به مخاطب عرضه نمود و در این راه لازم است همچون گذشته از پتانسیل اساتید، پیشکسوتان و فعالان این حوزه بهره مند شد و با حضور و مشارکت حداکثری همه هنرمندان در ارتقای سطح عمومی و تخصصی و توسعه نشاط اجتماعی متناسب با شرایط روز جامعه حرکت نمائیم.

در ادامه هر یک از اعضاء پیشنهادات و نقطه نظرات خود را پیرامون موضوع جلسه بیان کردند.

خاطر نشان می سازد توجه به وضعیت گروههای نمایشی به مشارکت و همکاری با تیم اجرایی نخستین جشنواره نمایشنامه نویسی دفاع مقدس شاهین شهر از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

۲۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید