اخبار

فراخوان پویش ملی تولید محتوای فضای مجازی منتشر شد

فراخوان پویش ملی تولید محتوای فضای مجازی منتشر شد
معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از انتشار برش استانی فراخوان پویش ملی تولید محتوای فضای مجازی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، اصغر مختاری با اعلام این خبر گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در نظر دارد در قالب برگزاری رویدادی فرهنگی، اقدام به برگزاری برش استانی پویش ملی تولید محتوا، به عنوان ابزاری برای عمومی سازی امر تولید محتوای فرهنگی هنری و رسانه ای و تاثیرگذاری بر فرهنگ عمومی نماید.

معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: این پویش در نظر دارد با محور فضای مجازی و خانواده در دوره غلبه فضای مجازی بر روابط، آثار تولید شده توسط عموم مردم را جمع آوری، ارزیابی و در صفحات مجازی منتشر نماید.

وی افزود: این رویداد فرهنگی در میان کاربران فضای مجازی این فرصت را فراهم می کند که کاربران، تولیدات فرهنگی خود را با رویکرد مسئله محور خلق کرده و در فضای مجاز به اشتراک بگذارند بنابراین از تمامی فعالان حوزه مجازی که توانایی و امکان مشارکت با این رویداد فرهنگی را دارند دعوت به عمل می آید در خواست کتبی خود را به انضمام معرفی پیشینه فعالیت های تجربی در این حوزه حداکثر تا تاریخ1‏/8‏/1399 به اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی، دفتر پژوهش، ارسال نمایند.

مختاری با بیان اینکه درخواست هایی که بعد از این تاریخ در این اداره کل ثبت شود فاقد اعتبار است، افزود: جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 36309091  داخلی 306 تماس حاصل فرمایید.

۲۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۵۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید