اخبار

برگزاری مسابقه بچه های اربعین در شهرستان آران و بیدگل

برگزاری مسابقه بچه های اربعین در شهرستان آران و بیدگل
مسابقه "بچه های اربعین" به مناسبت بزرگداشت هفته ملی کودک در شهرستان آران و بیدگل برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی از برگزاری مسابقه "بچه های اربعین" همزمان با آخرین روز از هفته ملی کودک خبر داد و گفت: این مسابقه به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و با همکاری این اداره، شورای اسلامی شهر و شهرداری آران و بیدگل به مناسبت بزرگداشت هفته ملی کودک در محل پارک شهید سلمانی برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل بیان کرد: این مسابقه با موضوع" اربعین و امام رضا علیه السلام اگر کرونا نبود" در قالب: نقاشی، استیکر، قصه گویی و عکاسی؛ ویژه گروه سنی 4 تا 16 سال برگزار شد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل هدف از برگزاری این مسابقه را با توجه به هم‌زمانی با اربعین حسینی؛ ایجاد رنگ ‌و بوی عاشورایی و حسینی در این مسابقه و کشف و تقویت ظرفیت‌های هنری کودکان، توجه به تربیت دینی و حس زیبایی‌شناسی، ایجاد پویایی و نشاط در میان کودکان و نوجوانان شهرستان عنوان کرد.

ضابطی تصریح کرد: در آخرین روز هفته ملی کودک در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور جمعی از کودکانی که نتوانسته بودند آثار نقاشی خود را به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان ارسال نمایند با رعایت پروتکل های بهداشتی، به نقاشی پرداختند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل ادامه داد: همزمان با هفته وحدت مراسم اختتامیه برنامه همراه با اعلام برگزیدگان و نفرات برتر در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان انجام و از برگزیدگان با اهدای لوح سپاس و جایزه تقدیر خواهد شد.

۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید