اخبار

برگزاری دومین جلسه شورای شعر و ادبیات داستانی استان اصفهان

برگزاری دومین جلسه شورای شعر و ادبیات داستانی استان اصفهان
دومین جلسه شورای شعر و ادبیات داستانی استان اصفهان با حضور معاون فرهنگی و امور رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، دومین جلسه شورای شعر و ادبیات داستانی با حضور اصغر مختاری معاون فرهنگی و امور رسانه‌ای، رضا مهندسی رئیس گروه فرهنگی، امینی کارشناس انجمن های ادبی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و حضور اعضای شورا  از جمله بهزاد دانشگر، محمدرضا کاکایی، احسان رئیسی، زهرا وثوقی و مهرناز آزاد بودند در این اداره کل برگزار شد.

در ابتدای جلسه مهندسی رئیس گروه فرهنگی اداره کل ضمن خوش آمدگویی به مدعوین در خصوص شورای شعر و ادبیات داستانی و حمایت هایی که این اداره کل میتواند داشته باشد مطالبی بیان کرد و افزود: از این پس شورا بازوی اصلی ادبیات استان خواهد بود و دست شورا برای تصمیم گیری های ادبی باز می باشد و این اداره کل به عنوان نماینده در جلسات حضور خواهد داشت.

وی همچنین در خصوص دستور کار جلسه امروز که رای گیری درخصوص تعیین دبیر شورا و کمیته آن بود تاکید کرد.

در ادامه معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل نیز با بیان اینکه وظیفه شورا ریل گذاری و هدف گذاری برای فعاليت انجمن های ادبی و علاقمندان به ادبیات استان می باشد، گفت: محور اصلی ادبیات استان این شورا می باشد و اعضای شورا باید تمام توان خود را به کار گرفته تا ادبیات استان تقویت و به مسیر درست هدایت شود.

در ادامه جلسه درخصوص تعیین دبیر جلسه نظر سنجی و رای گیری شد که با اکثریت آرا محمدرضا کاکایی به عنوان دبیر شورا تعیین شدند.

در ادامه کمیته های شورای شعر و ادبیات استانی با عناوین کمیته روابط عمومی، کمیته پژوهش و نشر آثار، کمیته آموزش، کمیته پیشکسوت‌ها، کمیته شهرستان های شمال استان  و کمیته شهرستان های جنوب استان دسته بندی شد و مسئول هر کدام از کمیته با نظر اعضای حاضر در جلسه تعیین شدند.

۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید