اخبار

دیدار با مفسر قرآن کریم آیت الله میرصانعی خوانساری در راستای طرح سه شنبه های تکریم

دیدار با مفسر قرآن کریم آیت الله میرصانعی خوانساری در راستای طرح سه شنبه های تکریم
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خوانسار در راستای تکریم علما و فعالین حوزه قرآنی و نیز طرح سه شنبه های تکریم با آیت الله سید رضا میرصانعی خوانساری دیدار و از ایشان تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، عباسعلی جهانبانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی وحاجی شریفی کارشناس کانونهای مساجد شهرستان خوانسار در راستای تکریم علما و فعالین حوزه قرآنی و نیز طرح سه شنبه های تکریم به همراه سید داودمیرصانعی مدیرمسئول کانون المهدی سنگ شیر با مفسر قرآن کریم آیت الله سید رضا میرصانعی خوانساری در منزل ایشان دیدار و از ایشان تجلیل نمودند.

جهانبانی تکریم و دیدار با علما، مفسرین و فعالین حوزه قرآن کریم را مایه مباهات و افتخار دانست.

سید رضا میرصانعی عالم و مفسر قران کریم با اشاره به حدیث شریف " علیکم بالاحداث "توصیه به برنامه ریزی و کار برای جوانان نمود و افزود: اگر جوانان اصلاح شوند جامعه اصلاح خواهد شد.

وی همچنین بر استقبال از سرمایه گذاران صنعتی در شهرستان برای ایجاد کار و اشتغال تاکید و نیز از تاسیس مراکز قرآنی در شهرستان استقبال کرد.

در این دیدار سید محمد مهدی میرصانعی نویسنده ، ناشر و خطاط ارجمند و فرزند برومند استاد میرصانعی  بر دو عامل استعدادیابی جوانان به عنوان پایه کار و اقدام فرهنگی و نیز جریان سازی فرهنگی تاکیدکرد.

۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۰۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید