اخبار

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از اداره شهرستان نطنز

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از اداره شهرستان نطنز
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در سفر خود به شهرستان نطنز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی سرپرست این اداره گفت: 29 مهرماه حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در سفر خود به شهرستان نطنز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز بازدید نمودند.

ضابطی اظهار کرد: در این دیدار مدیر کل از نزدیک با پرسنل و کارکنان اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نطنز گفتگو و ضمن استماع مسائل حوزه کاری هریک از کارکنان این اداره از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و مشکلات حوزه های مختلف فرهنگی، هنری این اداره قرار گرفت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در این دیدار شهرستان نطنز را شهرستانی با ظرفیت های بالای فرهنگی، هنری، قرآنی و... دانست که با وجود هنرمندان، فرهیختگان و اساتید در حوزه های مختلف در سطح استان اصفهان همیشه زبانزد بوده و می طلبد در راستای اعتلای فرهنگ و هنر این شهرستان به صورت جهادی فعالیت کرد و همراهی و تعامل با مدیریت جدید اداره را در جهت بهبود وضعیت اداری و انجام برنامه های فرهنگی و هنری از اولویت های همکاران برشمرد.

۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۱۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید