اخبار

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با فرماندار شهرستان نطنز

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با فرماندار شهرستان نطنز
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در سفر خود به شهرستان نطنز با رمضانعلی فردوسی فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی رئیس این اداره گفت: به منظور تعامل، هم اندیشی و همکاری در حوزه های فرهنگی، هنری، قرآنی و...و بررسی مسائل مربوط به حوزه فرهنگ وهنرشهرستان نطنز 29 مهرماه دیداری توسط مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و فرماندار شهرستان نطنز صورت گرفت.
ضابطی اظهار کرد: در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین معتمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری های فرماندار و مشارکت وی در امور فرهنگی هنری، قرآنی و... با اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نطنز، فعالیت در زمینه های فرهنگی را، امروزه کاری بسیار حائز اهمیت و مهم دانست و به وقایع اخیر اقتصادی و فرهنگی کشور اشاره کرده و ناتوانی دشمنان در انواع جنگ های اقتصادی، فرهنگی و... را مرهون حضور به موقع جوانان و نوجوانان عزیز، بصیر و فهیم این مرزو بوم در عرصه های دینی مذهبی و فرهنگی هنری دانست.
وی افزود: مدیرکل با اشاره به تدوین سند راهبردی پنج ساله استان، خواستار همکاری فرمانداری ها با مدیران ادارات فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان ها در خصوص تحقق و عملی شدن نقشه راه فرهنگ وهنر استان اصفهان و شهرستان های استان شد.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نطنز تصریح کرد: در ادامه این دیدار رمضانعلی فردوسی فرماندار شهرستان نطنز نیز ضمن تشکر از سفر مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان و هیات همراه به شهرستان نطنز، این شهرستان را یکی از شهرستان های مستعد و با ظرفیت های بالای فرهنگی و هنری معرفی کرده که می توان فعالیت ها و برنامه های استانی و حتی کشوری را در حوزه های فرهنگی هنری و... در این شهرستان اجرا نمود.

۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۱۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید