اخبار

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان
به مناسبت بزرگداشت هفته نیروی انتظامی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل با فرمانده نیروی انتظامی و ریاست پلیس راهور شهرستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان،، سعید ضابطی به مناسبت بزرگداشت هفته نیروی انتظامی با فرمانده و پرسنل سخت کوش و تلاشگر نیروی انتظامی این فرماندهی دیدار نمود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل در این دیدار با تبریک هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه تأمین نظم و امنیت، و تشکر از زحمات خادمان مردم در این عرصه فرارسیدن این هفته را به خانواده بزرگ نیروی انتظامی و کارکنان خدوم تلاشگر نیروی انتظامی تبریک و تهنیت گفت.

ضابطی افزود: هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تکریم خانواده بزرگ نیروی انتظامی و عرصه امنیت و انضباط اجتماعی که در تمامی برنامه های فرهنگی تمام سعی و تلاش خود را برای برقراری نظم و امنیت انجام می دهند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: نیروی انتظامی بازوان توانمند امنیت و مهمترین مؤلفه های پیشرفت جامعه است و اگر امنیت نباشد هیچ چیز نیست چرا که رعایت قانون، زمینه وقوع جرم را کاهش می دهد.

ضابطی ضمن آرزوی سلامت، اقتدار و عزت برای تک تک خادمان نیروی انتظامی اظهار امیدواری کرد: ماموران جان بر کف نیروی انتظامی در جای ‌جای کشور تحت رهبری فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) همواره در کنار مردم و حافظ جان و مال و پناهگاه مردم باشند.

در پایان این دیدارها به رسم یادبود لوح سپاس و کتاب به فرماندهی انتظامی و پرسنل و رئیس پلیس راهور اهدا شد.

۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید