اخبار

در پنجمین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اصفهان؛

لزوم تشکیل کارگروه گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی در ادارات شهرستان

لزوم تشکیل کارگروه گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی در ادارات شهرستان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در پنجمین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل بر لزوم تشکیل کارگروه گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی در ادارات شهرستان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در پنجمین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل در خصوص گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی، تشکیل کارگروه اقتصادی در اداره کل و تشکیل نظیر آن در ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های استان در کنار بررسی ظرفیت‌های استان در این خصوص نکاتی را مطرح کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر اینکه پروژه‌های ابلاغی از طرف وزارتخانه نیز در همین کارگروه گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی بررسی شود، خاطرنشان کرد: لازم است نظیر کارگروه گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی در شورای راهبردی هر شهرستان نیز تشکیل شود و از ایده و اندیشه اعضای کارگروه‌های شهرستان استفاده و نظرات آنها جمع بندی شود تا پویایی بهتر و بیشتری ایجاد کند.

در این جلسه که با دستور جلسه گزارش برنامه عملیاتی افق 1404 بررسی تشکیل کارگروه اقتصاد مقاومتی و بررسی شیوه نامه کارگروه بهبود و ارتقای بهره‌وری واگذاری‌ها موضوع ماده 25 قانون برنامه ششم توسعه برگزار شد، هرکدام از اعضا به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند.

همچنین در خصوص برنامه‌های اجرایی پروژه اقتصاد مقاومتی سال 99 در بخش توسعه مشارکت بخش خصوصی در تولید کالاها و خدمات فرهنگی، هنری و رسانه‌ای توضیحاتی ارائه شد.

خاطرنشان می‌شود، پنجمین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان30 مهرماه با حضور اعضا در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۴:۳۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید