اخبار

دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن وعترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می کند؛

مسابقه تلویزیونی "عطر همدلی" به مناسبت هفته وحدت

مسابقه تلویزیونی "عطر همدلی" به مناسبت هفته وحدت
مسابقه تلویزیونی "عطر همدلی" به مناسبت هفته وحدت توسط دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن وعترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به نقل از دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن وعترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسابقه تلویزیونی «عطر همدلی» از طرف معاونت قران و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله) و هفته وحدت در قالب ۷ برنامه کوتاه تولید شده است که در ایام هفته وحدت، هر روز یک برنامه از آن از طریق شبکه های مختلف تلویزیونی و رادیویی و همچنین پیام رسان‌های اجتماعی پخش و منتشر می شود.

این برنامه با حضور چهره های شاخص قرآنی و هنری کشور و به منظور تبیین اهمیت و ضرورت وحدت میان فرق و مذاهب اسلامی از منظر آیات قرآن و روایات اهل بیت(علیهم السلام) با محوریت کتاب وحدت اسلامی از دیدگاه قرآن و عترت نوشته عالم ربانی آیت الله شهید محمدباقر حکیم(ره) طراحی و تولید شده است.

همچنین در هر قسمت از برنامه «عطر همدلی»، مسابقه پیامکی از محتوای ارایه شده، پیش بینی شده است که هر شب به قید قرعه به ۱۰ نفر از افرادی پاسخ صحیح داده باشند جایزه سه میلیون ریالی اهداء می شود.

مخاطبان ارجمند می توانند جهت شرکت در مسابقه، هر روز عدد گزینه صحیح را به سامانه ۳۰۰۰۰۱۱۴ ارسال فرمایند.

 

جهت مشاهده ویدیو و سوال هر روز برنامه به صفحه اختصاصی «خانه های نورانی» در اینستاگرام، ایتا و بله مراجعه نمایید.
۱۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۴۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید