اخبار

برنامه‌های بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی در اصفهان

برنامه‌های  بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی در اصفهان
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برنامه های بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی را در این استان اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، اصغر مختاری با اعلام این خبر گفت: هفته کتاب و کتابخوانی فرصت خوبی است تا دستاوردهای یک ساله مرتبط با ترویج فرهنگ مطالعه ارائه شود و در ایام کرونا و ماندن مردم در خانه اقبال به سمت مطالعه کتاب افزایش یافته است.

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی که از 24 آبان ماه آغاز می شود افزود: نواختن زنگ کتاب در هنرستان هنرهای زیبای دختران، اهدای کتاب در مجتمع فرهنگی مطبوعاتی، بازدید مدیر کل از کتابخانه ابن مسکویه و دیدار با مدیر کل نهادکتابخانه های عمومی و جمعی از کتابداران همراه با اهدای هدیه به کتابداران منتخب، کتاب گردی مدیرکل و اهدای هدیه به کتاب فروشان فعال و خلاق از جمله برنامه های هفته کتاب در این استان است.

وی همچنین بازدید از مجموعه فرهنگی 7 داستان، دیدار از طریق فضای مجازی و گفتگو با پیشکسوتان صنعت نشر، جشن کتاب در موسسات فرهنگی و هنری منتخب و حمایت از موسساتی که در این راستا فعالیت های شاخص دارند و دیدار فعالان چاپ و نشر با استاندار و اهدای کتاب به زندان و کانون اصلاح و تربیت را از دیگر برنامه های بیست و هشتمین دوره هفته کتاب اصفهان برشمرد.

مختاری خاطرنشان کرد: اجرای طرح کوله پشتی کتاب در ادارات و سازمان ها در طول هفته کتاب، طرح پاییزه کتاب در کتابفروشی ها، هدیه کتاب به ادارات و سازمان ها، تزیین سربرگ مکاتبات اداری به جملات مرتبط با کتاب در طول هفته کتاب، اهدای کتاب به بیمارستان ها و سرای سالمندان، آموزش قصه گویی و فن بیان توسط موسسه های فرهنگی هنری منتخب در طول هفته کتاب، نقد آنلاین کتاب در طول هفته توسط موسسات و پردیس کتاب اصفهان و جشن امضاء آنلاین در طول هفته توسط موسسات و فروشگاه های شهر کتاب در طول هفته کتاب پیگیری و اجرا می‌شود.

گفتنی است، بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از ۲۴ تا ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹ با شعار «دانایی؛مانایی»  با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می‌شود.

۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۵۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

سپیده عطائی
۱۳۹۹/۰۸/۲۴ Iran
5
0
0

خیلی عالیه


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید