اخبار

حماسه 25 آبان نشانی از اوج ایمان و بصیرت مردم اصفهان دارد

حماسه 25 آبان نشانی از اوج ایمان و بصیرت مردم اصفهان دارد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با گرامیداشت سالروز 25 آبان روز حماسه و ایثار مردم اصفهان گفت: این حماسه نشان از اوج ایمان، اخلاص و فداکاری و بصیرت مردم اصفهان دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در جلسه شورای معاونین اداره کل با گرامیداشت سالروز 25 آبان روز حماسه و ایثار مردم اصفهان گفت: در چنین روزی 370 شهید گلگون کفن به دست مردم تشییع شدند و در همان روز بازهم اعزام به جبهه‌ها انجام شد که این نشان از اوج ایمان، اخلاص و فداکاری و بصیرت مردم اصفهان دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه امروز هرچه داریم از برکت خون شهدا و جانفشانی ایثارگران است، تصریح کرد: لازم است تلاش کنیم از خون شهدا پاسداری شده و نگذاریم به اهداف و آرمان‌های والای امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خدشه‌ای وارد شود.

وی با تاکید بر لزوم جهت دهی فعالیت‌های فرهنگی هنری به سمت و سوی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خاطرنشان کرد: لازم است زمینه بازخوانی وصیتنامه شهدا برای نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی فراهم شود تا بیشتر بتوانیم از برکات وجودی آنان بهره مند شویم.

در ادامه این جلسه سایر اعضا به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند.

خاطرنشان می‌شود، جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور اعضا 25 آبان در دفتر مدیرکل انجام شد.

۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۱۶:۴۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید