اخبار

حجت الاسلام معتمدی تاکید کرد؛

توجه ویژه به برنامه ریزی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نهج البلاغه در سطح کشور در دبیرخانه دائمی نهج البلاغه کاشان

توجه ویژه به برنامه ریزی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نهج البلاغه در سطح کشور در دبیرخانه دائمی نهج البلاغه کاشان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به پایتختی کاشان به عنوان شهر نهج البلاغه کشور گفت: در دبیرخانه دائمی پایتخت نهج البلاغه لازم است دیدگاه‌ها و طرح‌های سایر استان‌ها اخذ و تلاش کنیم فرهنگ نهج البلاغه در سطح جامعه و میان خانواده‌ها ترویج یافته و توسعه پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در جلسه با معاونین اداره کل با اشاره به پایتختی کاشان به عنوان شهر نهج البلاغه کشور به مدت دو سال اظهار کرد: این طرح ملی بوده و علاوه بر ستاد استانی که لازم است تشکیل شود، برخی برنامه ریزی‌ها و تصمیمات در سطح کشور اتفاق می‌افتد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: در دبیرخانه دائمی پایتخت نهج البلاغه لازم است دیدگاه‌ها و طرح‌های سایر استان‌ها اخذ شود در اداره کل نیز معاونت‌های فرهنگی هنری و نیز کانون‌های فرهنگی هنری مساجد و بخش قرآنی به ارائه طرح و برنامه بپردازند.

وی افزود: ما می‌خواهیم فرهنگ نهج البلاغه در سطح جامعه و میان خانواده‌ها ترویج یافته و توسعه پیدا کند و سبک زندگی به این سمت حرکت کند.

خاطرنشان می‌شود، این نشست 25 آبان در دفتر مدیرکل انجام شد.

۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۱۶:۴۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید